Müügitingimused

This Agreement was last modified on 18 December 2016.

 

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute osas, kes kasutavad ostukeskkonda www.monsterpizza.ee (edaspidi nimetatud Ostukeskkond).
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Ostukeskkonna vahendusel toodete ostmiseltekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. AO FOOD OÜ (edaspidi Teenusepakkuja) on õigustatud Ostukeskkonna arengust tulenevalt ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ja täiendama. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest Teenusepakkuja kodulehel.

2. Tellimine

2.1. Ostukeskkonnas tuleb välja valida soovitud tooted ja lisada need ostukorvi. Toodete ostukorvi lisamine ei kohusta valitud tooteid ostma.

2.2Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks tuleb valida menüüstOstukorv”.

2.3. Teenusepakkuja võtab tellimusi vastu vaid hetke kuupäevaks, etteajastatud tellimine Ostukeskkonna vahendusel ei ole võimalik. Etteajastatud tellimine on võimalik üksnes telefoni teel.

2.4. Tellimisel tuleb teha valik kauba kättesaamise viisi osas kas tullakse ise järgi või soovitakse kaup kätte saada Teenusepakkuja kulleriga.

2.5. Pärast tellimuse vormistamise lehel vajalike lahtrite täitmist tuleb klikkida nupulMine maksma”. Peale tellimuse vormistamist loetakse ost sooritatuks ja leping sõlmituks tasumisele kuuluva summa laekumisest Teenusepakkuja arvelduskontole.

2.6.  Toodete hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui Teenuse pakkujal eiole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

3Toodete eest tasumine

3.1Makse sooritamiseks tuleb klikkida ostukorvi leheküljel olevaleMine maksmanupule. Enne tasumist tuleb kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad soovitule.

3.2. Ostukeskkonna vahendusel on kauba eest võimalik tasuda kahel järgmisel viisil:

3.2.1. Krediitkaardiga (Mastercard,Visa) läbi rahvusvahelise maksesüsteemi Stripe, mis on turvaline ja laialdaselt kasutusel kogu maailmas.

3.2.2. Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

3.2.3Teenusepakkuja juures kohapeal sularahas või pangakaardiga.

3.3. Juhul kui kullerile soovitakse tasuda sularahas kauba kättetoimetamisel, siis tuleb tellimusesitada telefoni teel Ostukeskkonda kasutamata.

3.4. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

3.5. Kasutades kullerteenust lisandub toodete hindadele tasu kullerteenuse eest.

3.6. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

3.7. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

3.8. AO Food OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, AO Food OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

4. Toodete kohaletoimetamine

4.1. Pärast ostu sooritamist Ostukeskkonna vahendusel tuuakse tellimus kliendile kohale temapoolt vormistamisel teatatud aadressile hiljemalt 1,5 tunni jooksul.
4.2. Juhul kui tellimuse kohaletoimetamiseks läheb tavapäraselt rohkem aega, teatab Teenusepakkuja sellest kliendile Ostukeskkonna või telefoni teel.

5. Tellimuse tühistamine

5.1. Tellimus tühistatakse juhul, kui ostusumma ei ole laekunud 2 tunni jooksul alates ostuvormistamisest.
5.2. Tellimuse tühistamise või ostetud toote tagastamise korral tagastatakse ostusumma vastavalt tellimuse vormistamisel valitud makseviisile järgmiselt.
5.2.1. krediitkaardiga tehtud makse puhul esitatakse tehingu tühistamise avaldus kaardimaksekeskusele;
5.2.2 sularahas tehtud tehinguid arveldatakse Teenusepakkuja juures kohapeal.

5.3. Teenusepakkuja jätab endale õiguse loobuda müügist, kui tootega seoses on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või muu tehniline viga süsteemis (näiteks kui 15 eurot  maksev pizza on Ostukeskkonnas müügis 1,5 euroga, sellisel juhul on ilmselgelt tegemist veaga).

6. Privaatsus

6.1. Kõiki Ostukeskkonna külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendiisiku andmeid käsitletakse konfidentsiaalse infona.

6.2. Loetletud isikuandmeid  avaldatakse üksnes kullerile ja üksnes juhul, kui kuller vajab kaubakohale toimetamiseks Teie nime, telefoninumbrit ning kohaletoimetamise aadressi.

6.3. Teenusepakkuja võib koguda ja Ostukeskonnas säilitada Ostukeskkonnas registreeritud kasutajate osas ostuajalooga seotud andmeid.

6.5. Teenusepakkuja võib isikuandmeid avaldada kolmandale osapoolele üksnes juhul, kui see kohustus tuleneb seadusest.

6.6. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka Teenusepakkujal puudub neile juurdepääs.

7. Ostukeskkonna kasutusajad

7.8. Ostukeskkond on avatud iga päev.

7.8.1.  Pühapäevast neljapäevani on tellimusi võimalik esitada kella 12-st 20-ni ja reede ning laupäeval kella 12-st 21.00-ni.

7.8.2. Riigipühadel ning riigipühadele eelneval päeval avaldatakse Teenusepakkuja lahti olekuajad hiljemalt samal päeval kella kaheks Teenusepakkuja facebooki lehel.

7.8.3. Väljaspool eelpool nimetatud aega Teenusepakkuja lahtioleku aegadel on võimalik tellimusi ettetellida, esitades tellimus telefonil +372 53913768.